Народні рецепти для лікування остеохондрозу, артриту і ревматизму
250 г березових бруньок укладаємо в глиняний горщик, додаємо стільки ж несолоного вершкового масла все добре перемішуємо, накриваємо горщик коржем з тіста і ставимо нудитися в піч або духовку на 5-6 годин.
Ось вам і чудовий засіб для розтирання хворих суглобів. Зберігати отриману масу найкраще в прохолодному місці.
Поки з горщиками займалися, берізка встигла надіти «вінчальну» сукню – проклюнувся невеликий блискучий лист. Знову треба поквапитися – протягом трьох тижнів прийняти аплікації.
Робляться вони так: наберіть в мішок березового листя, принесіть додому та й залізьте в цей мішок босими ногами, закутавши їх в пальто або в шубу.
Приблизно через 10-15 хвилин піде тепло. Листя буде сильно гріти, доведеться потерпіти хвилин 40-50. Повторіть це через день.
Позитивний результат буде обов’язково, але процедур 10 виконати треба. А якщо є болі в спині, то просто лягти на товстий шар цього листя і одягтися тепліше. Біль зникне.
Мине небагато часу, і на смородині листя розпуститься. Якщо у вас страшний біль в суглобах, пальці рук і ніг вивертає, значить, листя розпустилося для вас.
Збирайте його швидше, заварюйте, як чай, і пийте. Пройшла ломота? Отож! А знаєте, через що вона з’явилася? Це в суглобах багато сечової кислоти накопичилося. Її кристали гострі, як ніж, а утворюються вони через порушення обміну речовин.
Щойно приходить літо, природа розкриває всю красу різнотрав’я. Значить, пора за роботу. Уздовж доріг буркун жовтий різко пахне. Зрізаємо його ножем, в’яжемо віники і сушимо під навісом. Рвати з коренем не потрібно, пам’ятайте про тих, кому ще ця травичка може користь принести.
Беремо 1 столову ложку сушеного буркуну, заливаємо 200 г води і кип’ятимо. Приймаємо по 1 столовій ложці 3 рази на день.
Можна і ванни робити, але про це трохи нижче. В один час з буркуном з’являються цілі зарості комірника в’язолистного, в сирих місцях його шукайте. Заготовлювати і приймати його потрібно точно так само, як і буркун.
Як тільки літо до кінця підійде, настане пора думати і про коріння. Збирати його потрібно тільки тоді, коли Місяць піде на спад.
Ріп’ях звичайний – непоказна на вигляд рослина висотою 50-60 см з маленькими корінцями. Але ці корінці здатні вилікувати навіть застарілий ревматизм.
Для приготування ліків заповнюємо третину трилітрової банки корінцями і заливаємо по горловину горілкою. Настоюємо протягом двох тижнів. Приймаємо по 1 столовій ложці 3 рази на день.
Збір шабельника болотного – важка і небезпечна робота, росте він на хитких болотах, де можна і провалитися. Звідси і його досить висока ціна.
Але цілющі властивості варті того, щоб попрацювати. Збирати шабельник потрібно в болотних чоботях і з великою обережністю. Ліки з шабельника готують точно так само, як і з реп’яха.
Зима – пора лікування хвоєю. Беріть хвою сосни, ялини або ялиці – що є. Висипте її в велику, на 6-7 л, каструлю, залийте водою, притисніть гнітом і поставте в духовку на 5-6 годин. Готовий відвар будемо приймати в сидячій напівванні. Її можна виготовити самому.
Сядьте на підлогу, виміряйте відстань від п’ят до таза, додайте 5-6 см – це довжина напівванни. Ширина її – сантиметрів на 10-15 більше ширини вашого тазу, а висота – близько 60 см. Ванну збивають з дощок, як ящик. Всередину треба постелити щільну поліетиленову плівку і загнути її краю за борти ванни, щоб лікувальний розчин не виливався.
Об’єм ванни – приблизно 8-9 відер. Заповнюємо її водою 38-39 градусів, додаємо хвойний відвар і сидимо у ванні 15 хвилин. Поступово можна збільшити час процедури до 30 хвилин. Більше не можна – велике навантаження на серце.
Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!
Пише - infakty.ru