«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Не йди заміж в травні” – просила мене бабуся. Вона мала рацію і ось чому

У народі існує повір’я, що ті хто одружуються в травні, будуть все життя маятися. Чи справді є причини не грати весілля в травні і чому? Безумовно, найголовніше в заміжжі або одруження ні те в яку пору року було зігране весілля, а кого ви вибрали собі в супутники життя.

І все ж в народній мудрості є своє раціональне зерно. Отже, чому краще не призначати дату весілля на останній місяць весни?

Народні прикмети. Народні прикмети говорять про травневі весілля так: «Добрі люди в травні не одружуються», «Радий би одружитися, та травень не велить». Також вважається, що той хто одружується в травні незабаром побачить зраду у власному домі. Народні прикмети виникли завдяки мудрості і спостережливості наших предків і мали під собою реальне підгрунтя.

Підсвідомість. Звичайно, можна відмахнутися від повір’їв і сказати, що це все бабусині казки і ви взагалі не вірите в прикмети. Навіть якщо це так, у вашій підсвідомості може оселитися маленький черв’ячок сумнівів, що буде точити вас зсередини, програмуючи на те, що ваш шлюб в групі ризику.

Весілля один з ключових поворотних моментів в житті людини, від якого залежить те, як складеться подальша доля. Так чи варто спочатку програмувати себе на невдачу?

Їжа для злих язиків. Навіть якщо ви не замислювалися про те, що травень неблагополучний місяць для вступу в шлюб. Вам про це неодмінно нагадають. Ви втомитеся пояснювати друзям своє рішення і виправдовуватися перед родичами. Ця тема буде підніматися в кожній розмові про ваше весілля. Найбільш лояльні скажуть вам про те, що робите ви правильно, так як і вони не вірять в цю нісенітницю, більш забобонні – почнуть вас просто відмовляти і розповідати страшилки.

Біологічний аспект. Травень – місяць, коли все стрімко змінюється і розквітає. З різкими змінами пов’язані деякі біологічні аспекти – наприклад, скачки атмосферного тиску або різкі зміни температури повітря. Саме тому можливо погіршення самопочуття і перепади настрою, особливо у жінок, які більш метеочутливі. Тому це не найкращий час одружуватися.

Читайте також: “12 років ми з чоловіком не мали дітей. Якось я почула про чудотворну Зимненську ікону”: Зимненська ікона творить дива: повертає зiр, позбавляє пyxлин і дарує дітей

Психологічний аспект. Літо ми сприймаємо як довгоочікуваний час канікул і відпусток, свободи і подорожей. Це не найкращий час для будь-яких серйозних починань і зобов’язань. Влітку не хочеться займатися облаштуванням побуту і пошуком компромісів в спілкуванні. Чи не краще провести літо по можливості безтурботно, а запланувати весілля на його заході – в серпні?

І все ж, незважаючи на всі ці застереження – якщо ви впевнені, що зустріли свою людину, з якою хочете провести ще багато щасливих літ і зим і твердо вирішили одружитися, щоб не загубити її. Щастя вам і любові!

Джерело

Все буде Україна