«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Не Україна прийшла в Росію!'' Волкер розсекретив подробиці переговорів із Сурковим

Росія несе відповідальність за відсутність прогресу на переговорах у "нормандському форматі" за участі України, Німеччини та Франції.

Про це заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер перед початком свого візиту до Києва, передає DW .

"Я контактував з моїм російським колегою (помічником президента Росії Володимира Путіна Владиславом Сурковим. - Ред.). У нас розбіжності навіть у тому, що стосується фундаментальних питань, але все одно залишаємося весь час на зв'язку. Французи і німці, я знаю, теж. Проблема в тому, що російська сторона не готова рухатися", - зазначив він.

За словами Волкера, за останні кілька років РФ прктично нічого не зробила для того, щоб настав мир і безпека на Донбасі.

"І вони (росіяни. - Ред.) продовжують звинувачувати в цьому Україну. Пам'ятайте, що цей конфлікт відбувається на території України. Це не Україна прийшла в Росію, а Росія перебуває на українській території", - наголосив він.

Волкер припустив, що росіяни вирішили поки не докладати жодних зусиль для досягнення миру, а швидше очікувати наслідків виборів в Україні в наступному році.

Джерело

Все буде Україна