«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нiколи ще не мала такого урожаю смородини, як торік. Сусідка порадила сушити картопляне лушпиння. Збирали смородину розміром з вишнями

Нiколи ще не мала такого урожаю смородини, як торік. Сусідка порадила сушити картопляне лушпиння. Збирали смородину розміром з вишнями. Хочете багато смородини? Насушіть картопляного лушпиння. Джерело Лушпиння від картоплі – багате джерело крохмалю, який так потрібен смородині. Від нього її ягоди виростають до розміру вишні. Тому візьміть за правило не викидати картопляну шкірку, а збирати, сушити і зберігати до потрібних часів.

До речі, лушпиння відмінно сохне на батареї або просто розкладене в один шар на підвіконні. Зберігати його краще в тканинних мішечках.

Всю весну і літо закопуйте сухе картопляне лушпиння під кущі або запарюйте його окропом, і охолоджений відвар використовуйте для поливу смородини.

Також картопляне лушпиння можна використовувати як добриво при посадці капусти і огірків.

Для цього їх розмочують і подрібнюють в кашку. При підготовці лунок, «картопляну кашу» закладають на дно, присипають зверху землею, а потім висаджують розсаду.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна