«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Новачок” для Варфоломія: Кремль вляпався у гучний скандал, зявилися докази

Під час вчорашньої зустрічі з очільником РПЦ Кирилом Вселенський патріарх Варфоломій відмовився від підозрілого напою, який йому запропонував співробітник ФСО РФ

Так, під час спілкування до православних діячів підійшов співробітник російського силового відомства з підносом, на якому знаходилися напої невідомого походження.

У той момент, коли голова РПЦ брався за стакан, інший співробітник ФСО РФ швидко перенаправив руку Кирила. Швидше за все, таким чином, силовик допоміг йому зробити “правильний вибір”.

Вселенський патріарх Варфоломій досить стримано, але однозначно відреагував на те, що відбувається: чітким жестом він вказав російському силовику йти далі, відмовившись від невідомого “напою”. Аналогічно вчинили й інші ієрархи Вселенського Патріархату.

Дана ситуація наводить на думку, що келих, за який спершу взявся Кирило, був призначений саме для Вселенського патріарха Варфоломія. У цьому випадку варто згадати про застереження щодо провокацій, за допомогою яких Кремль спробує вплинути на рішення щодо Томосу.

Джерело

Все буде Україна