«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Обізвав "зайвим пафосом": В Одесі депутат від "Партії Шарія" на сесії міськради прибрав прапори України та викинув їх (відео)

У міській раді Одеси депутат від "Партії Шарія" Ілля Фрейман прибрав зі столів прапори України та викинув їх. На позачерговій сесії міськради розглядалося виділення коштів на створення територіальної оборони. Фрейман став єдиним депутатом, котрий проголосував проти такої ініціативи. Про це повідомляє місцеве видання "Одеський кур'єр", передають Патріоти України.

Перед початком засідання він зібрав зі столів українські прапори, які встановили працівники міськради. Фрейман назвав те, що відбувається на сесії, "пафосом" та "маразмом". Крім того, депутат вважає нинішню ситуацію, що склалася на тлі можливої широкомасштабної агресії Росії проти України, "істерією".

Зазначимо, що Вищий адміністративний суд Литви відмовив блогеру Анатолію Шарію, який є головою "партії Шарія", у статусі політичного біженця. В Україні проти нього запроваджено санкції та звинувачують у державній зраді.У серпні президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції проти Шарія. Крім того, блогеру було повідомлено про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Все буде Україна