«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ольга Сумська розповіла, як на днях опинилась в реанімації

Що трапилось?

Подаємо таттю мовою оригіналу:

Знаменитая актриса и ведущая Ольга Сумская, которая не так давно отметила свое 52-летие, на днях оказалась в реанимационном отделении больницы в Александрии.

По словам артистки, ей стало плохо по дороге в Черкассы. Ольга ехала на спектакль “Мастер и Маргарита”, передает segodnya.ua.

Всеми деталями инцидента актриса поделилась на своей странице в Facebook:

“Пост вдячності. Сьогодні вранці сіли в автобус з Дніпра на Черкаси,вистава о 19.00!Раптом різко стало зле: темп.38, ломота у всьому тілі, страшна слабкість і нудота, я ледве пересувалась і говорила..Доїхали до Олександрії і я розумію,що треба терміново до лікарів,бо вистава під загрозою відміни..Телефоную своєму другові Юрий Беланюк,який мешкає в Олександрії і одразу направив мене до 1 Міської лікарні м. Олександрії! Практично за дві години у відділенні реанімації анестезіології інтенсивної терапії лікарі поставили мене на ноги Швидко і кваліфіковано зробили аналіз крові і поставили крапельницю..Сказали,що це, можливо такий вірус..Дякую вам,дорогі мої!Ви справжні професіонали своєї справи!!! Вистава “Майстер і маргарита” сьогодні у Черкасах відбудеться!!!”, – написала актриса.
Фото: facebook.com/osumska

Все буде Україна