«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"ОНР" і "ХНР": екс-нардеп-утікач назвав нові цілі Кремля в Україні (відео)

Колишній народний депутат України Ігор Марков, який втік у Росію, виступив із маревною заявою про те, що світ повинен визнати терористичні "Л/ДНР", а в Україні крім них також повинні з'явитися "ОНР", "ХНР" і ще одна "ДНР" на території Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Колаборант переконаний, що нові анклави російських окупантів повинні об'єднати 20 млн населення України. Своїми нетверезими мріями він поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Пропоную, щоб визнати ("Л/ДНР". — Ред.), коли ми розширимо мільйонів до 20 населення. Вийде! Вийде, я думаю, дуже скоро. І я вас запевняю, що Європейський союз не зможе довго не визнавати територію, у якої 20-25 мільйонів населення, яка буде в центрі Європи перебувати. Побурчать-побурчать і перестануть. Я зараз кажу про "ДНР", "ЛНР" у масштабах, коли "ОНР" — "Одеська народна республіка", "Дніпродонецька", "Дніпропетровська", "Харківська" і так далі", — висловився зрадник України.

Джерело

Все буде Україна