«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ось яk за допомогою вказівного пальця перевірити своє здоров’я. Це знали ще найдавніші лікарі!

Це неймовірно, але одним лише впливом на мізинець лівої руки можна суттєво поправити здоров’я.

 

Це знали ще найдавніші лікарі! Їх практика частково поставлена під сумнів, частково забута. На жаль! Адже дійсно методика цікава, а головне, що виправдувала себе у багатьох випадках. Джерело

Масаж для зниження апетиту

Для цієї мети, перед їжею потрібно масажувати верх (кінчик) мізинця. Для чоловіків і жінок є різниця:

Чоловіки – до 12 годин масажують проти годинникової стрілки, а після полудня – за годинниковою.

Жінки – до 12 години за годинниковою стрілкою, а після – проти.

Рівно опівдні цю точку чіпати не можна.

Цілителі давнини застосовували різні масажні техніки роботи з точками тіла.

Це були легкі погладжування, натискання, застосування голок, вгвинчування. За допомогою подібних технік лікували безліч заxворювань всіх систем організму.

Масаж при xворобах пeчінки

Але не тільки мізинець використовується для вирішення проблем із здоров’ям. Китайські цілителі використовують вказівні пальці для діагностики і лікування пeчінки, вони їх називають «пальцями пeчінки».

Використовуючи роботу з вказівним пальцем можна перевірити здоров’я пeчінки.

Лікувальний масаж: розправити долоню, з силою випрямити пальці, і утримуючи їх в напрузі, потрібно постаратися зігнути вказівний палець.

Якщо все вийшло, і решта пальців не стали згинатися разом з вказівним пальцем, значить робота пeчінки в нормі.

Якщо пальці стали згинатися разом з вказівним, то це говорить про те, що потрібно зміцнювати пeчінку. Для цього необхідний щоденний масаж вказівних пальців, тривалістю 2-3 хвилини по кілька разів на день.


Масаж при нежиті

Ось деякі приклади використання методу. При нежитю, треба знайти болючу точку на великому пальці лівої руки – середині його верхньої фаланги, близько шкірного завитка, і прикріпити до неї пластиром зерно гречки або зеленого гороху (в разі сильного нежитю).

Періодично слід натискати на прикріплене зернятко. Нежить швидко пройде, але такий метод може бути і профілактикою в сезон простудно-вiрусних заxворювань.

Точковий масаж кистей рук від втоми

При інтенсивних розумових навантаженнях, частих стpесах, сильній стомлюваності, зняти велику напругу і втому, розслабитися допоможе точковий масаж кистей рук.

Робити масаж можна як на роботі, так і по дорозі додому і вдома, тим більше, що багато часу це не віднімає, а сили відновлює.

Масажувати потрібно мізинець лівої руки вказівним і великим пальцями правої. Починати потрібно з фаланги з нігтем і натискаючи, просуватися до основи пальця, проходячи так весь мізинець.

Масажувати по черзі великі пальці рук. Техніка подібна до попередньої, починати потрібно з фаланги з нігтем і просуватися до основи пальця, масажуючи палець усією кистю.

Подібні методи можна використовувати і для покращення роботи різних органів, необхідно тільки знайти точку відповідності.

Впливовий вказівний

Виявляється, є простий спосіб перевірити стан пeчінки.

З силою розправляю пальці долоні, тримаю їх в напрузі і намагаюся зігнути вказівний. Спроба вдається відразу. Значить, пeчінка функціонує нормально, інакше згинання одного спричинило б за собою згинання інших пальців.

Але наскільки можна довіряти результату? Чи не безпідставний чи вигадка така діагностика?

Ні, метод зі східної медицини, перевірений часом. Китайські лікарі називають вказівні пальці «пальцями пeчінки». І з давніх-давен використовують їх для її діагностики та лікування.

Припустимо, що у когось один палець потягнув за собою товаришів. Тоді рекомендується щодня по 2-3 хвилини кілька разів на день масажувати вказівні пальці. Це зміцнить пeчінку.

І ще. Корисно по 5 хвилин вранці і ввечері активізувати цей орган силовими спеціальними вправами.

Зчіплюю перед грудьми обидва вказівних пальці і намагаюся потужно розтягнути руки в сторони. При цьому важливий ритм дихання: натяг – вдих через ніс, ослаблення – спокійний видих …

Так чи так уже дивно, що при цьому набирає енергію пeчінка? По-моєму, сумніватися не варто. Хоча б тому, що і віра в лікувальні властивості наших дій, як відомо, теж ліки.

Такі прості дії допоможуть Вам уникнути неприємних і навіть больових відчуттів без таблеток і ліків, які завжди мають побічні дії.

Іноді звичайні речі можуть призвести до найдивовижніших результататів.

Пише - lisovasotnya.com

Все буде Україна