«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Перенесення Різдва в Україні: єпископ відповів на всі тривожні питання

Українців нещодавно шокували новиною про те, що після отримання Томосу про автокефалію в країні нібито перенесуть Різдво

Оскільки Константинопольська церква живе за григоріанським календарем, святкування Різдва в Україні нібито повинні перенести з 7 січня на 25 грудня. Виявляється, ця новина, як зазвичай - міф російської пропаганди. В Українській православній церкві Київського патріархату взялися його розвінчати.

Про всі деталі синхронізації календарів розповів керівник інформаційного управління УПЦ КП, єпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці в Facebook .

За словами єпископа, питання про перехід на новий календар у процесі об'єднання не піднімався і не розглядається.

"Кожна автокефальна Церква самостійно вирішує календарне питання і ніяких розпоряджень або вимог щодо нього в Томосах, які надавалися Вселенським Патріархатом у ХХ столітті, не встановлювалися" Крім того, Євстратій нагадав, що в 2017 році день 25 грудня був офіційно визнаний святковим днем.

"Слід нагадати, що в минулому році законом України від 25 грудня був визнаний святковим днем, і всі, хто бажає святкувати в цей день згідно зі своїми переконаннями — мають можливість робити це й зараз, питання Томосу та автокефалії з цим ніяк не пов'язані"

Джерело

Все буде Україна