«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

По всьому Криму зникло світло

В анексованому Росією Криму повідомляють про масштабне відключення електроенергії, у містах не працюють світлофори і з перебоями працює мобільний зв'язок.

Про це повідомляють Крим.Реалії. Зазначається, що знеструмлений весь Сімферополь: немає світла в торгових центрах, кафе, стоять тролейбуси.

Про відключення електроенергії повідомляють жителі Севастополя і Ялти. Крім того, у виданні додають, що мобільний зв'язок працює з перебоями, зв'язок в російській мережі МТС в Криму відсутній повністю, мобільний оператор Win mobile працює з перебоями.

Також, з посиланням на жителів окупованого півострова, повідомляється про відключення в соцмережах. У виданні додають, що в Севастопольенерго поки не коментують цю ситуацію

Про це також повідомляє місцеве видання "Крим інформ". Відзначається, що територія всього Криму була відключена від енергопостачання близько 15.25.

Цю інформацію агентству підтвердили два джерела в підприємствах телекомунікаційної сфери Криму. "Весь Крим і Севастополь знеструмлені. Лежить все. У причинах розбираємося", - зазначив співрозмовник агентства. Друге джерело видання припустило, що аварійне відключення відбулося на енергомосту з Кубані до Криму.

Пізніше так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив у Facebook, що на підстанції "Тамань" через стрибки напруги спрацювала протиаварійна автоматика і відбулося відключення ліній. За його словами, весь Крим залишився без світла, але пообіцяв, що протягом трьох годин енергопостачання буде відновлено. А також попросив дотримуватися спокою.

Джерело

Все буде Україна