«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Послання від Джима Керрі, яке надихає

Ми знаємо Джима Керрі як одного з найбільших комедійних акторів, фільми за участю якого завжди піднімають настрій.

Але, прочитавши цю проникливу промову Джима, в якій він звертається до всіх людей, ви переконаєтеся, що він ще й неймовірно мудра людина.

“Моя душа не укладена в межах мого тіла, моє тіло знаходиться в безмежній душі. Я завжди кажу, що мені б дуже хотілося, щоб люди змогли усвідомити, що вони ніколи не знайдуть душевної рівноваги у своїх мріях, багатстві і славі. Я знаю зі свого досвіду, що вплив, який ми робимо на інших – найцінніша валюта.

Все, що ми отримаємо в житті – все згниє і розпадеться на дрібні шматочки. Від нас залишиться тільки те, що було в нашому серці.
Що ви можете зробити для світу? Що він може зробити, щоб ваш талант розкрився? Це все, що вам необхідно зрозуміти. Ви можете приєднатися до гри і виступати проти війни, але щоб осягнути справжній світ, вам необхідно зняти з себе броню.

Мій батько міг стати відмінним коміком, але він ніколи не вірив у свої сили і вибрав професію бухгалтера. Але коли мені було 12 років, його звільнили і нашій родині довелося робити все можливе, щоб вижити. Я багато чому навчився у батька. І один з найважливіших уроків – коли ви займаєтеся неулюбленою справою, ви можете зазнати невдачі, спробуйте ризикнути і вибрати собі заняття до душі.

Більшість з нас хоче позитивно впливати на світ, але ми абсолютно не знаємо, як і де ми повинні почати це робити. Ми присвячуємо все своє життя школі, потім роботі. Пізніше, багато хто з нас усвідомлює, що зовсім забули про своє серце і про те, що змушує його тремтіти від радості. До всього цього, нам постійно говорять, що нам треба робити, ким нам треба стати, що таке «добре». Це все призводить до того, що більшість з нас завжди боїться, а що ж подумають про нас інші?

Займаючись щоденною рутиною, ми абсолютно нехтуємо своєю душею, інтересами, і в кінцевому підсумку більшість з нас відчуває себе пригніченими і знаходиться в постійній депресії. Ми відчуваємо себе розбитими, адже нас ніхто не вчив слідувати своїм поривам і ризикувати, нас просто вчили, що у світі ми повинні грати за його правилами.

Не варто боятися нічого. Страх відіграє важливу роль у нашому житті, але тільки ви вирішуєте, наскільки сильно він впливає на вас. Ви можете провести все життя, уявляючи, що могло б з вами статися, і переживаючи за своє майбутнє. Але важливо тільки те, що відбувається тут і зараз, і ті рішення, які ми приймаємо зараз. Наше життя дуже коротке, тому не треба боятися виходити за рамки шаблонів і ризикувати. Не думайте про кінцевий результат, ідіть за покликом свого серця і насолоджуйтеся подорожжю. Ви завжди можете зробити крок на шляху до своєї мрії, неважливо, маленький він чи великий”.

Джерело

Все буде Україна