«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Прямо зараз! Суд визнав ціну на газ необґрунтованою!!! Є всі підстави вимагати ВІДШКОДУВАННЯ збитків. ДОКУМЕНТ

Вітаю нас усіх! Оприлюднено рішення Окружного адмінсуду м.Києва за позовом Юлії Тимошенко до Кабміну та Нафтогазу по ціні на газ. Два принципових моменти: — Ціна визнана економічно необґрунтованою. — Є всі підстави вимагати відшкодування збитків. «Таким чином, суд вважає, що граничні

«Таким чином, суд вважає, що граничні роздрібні ціни на природний газ для споживачів на єдиному рівні у розмірі 6 879 гривні за 1000 куб. метрів, визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 р. No 315 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. No 758” є економічно необґрунтованими і не можуть встановлюватись КМУ лише на виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику між Україною та МВФ без врахування всіх обставин, що мали значення для прийняття оскаржуваного рішення, у т.ч. економічного характеру, та існуючого правового регулювання процедури прийняття такого роду актів.

Щодо способу захисту порушеного права, а саме визнання нормативного акта протиправним та нечинним, суд зазначає наступне.

Згідно з частинами першою та четвертою статті 3 КАС України, порядок здійснення адміністративного судочинства встановлюється Конституцією України, цим Кодексом та міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Закон, який встановлює нові обов’язки, скасовує чи звужує права, належні учасникам судового процесу, чи обмежує їх використання, не має зворотної дії в часі.

Відповідно до змісту статті 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист шляхом, зокрема, визнання протиправним та нечинним нормативно-правового акта чи окремих його положень.

Захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб’єктів у сфері публічно-правових відносин 

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна