«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Прикмети-застереження на Новий 2019 рік: що може відлякати удачу

Новий рік відкриває дорогу до щастя, благополуччя і нових можливостей. Щоб все хороше залишилося з вами, а неприємності обійшли вас стороною, необхідно знати про важливі новорічні прикмети.

Кожна людина сподівається, що наступний рік буде вдалим і подарує нові шанси на успіх. Але деякі труднощі і невдачі здатні віддалити нас від мети. Щоб цього не сталося, важливо завчасно підготуватися до Нового року і правильно його зустріти. Прикмети-застереження допоможуть дізнатися, яким речам в новорічну ніч необхідно приділити підвищену увагу, щоб не накликати на себе неприємності.

Наряджати ялинку — одне з найбільш цікавих і веселих занять перед Новим роком. Але іграшки можуть розбитися, що, згідно з прикметами, спричинить за собою чимало неприємностей в 2019 році. Щоб цього не сталося, необхідно бути гранично акуратними і по можливості повісити тендітні прикраси в найбезпечніше місце. Якщо все-таки іграшка розбилася, викинете її якомога швидше, щоб удача не покинула вас.

На святковому столі в 2019 році має бути багато страв. Навіть якщо ви збираєтеся зустріти свято не вдома, постарайтеся взяти з собою в гості якомога більше їжі. В іншому випадку на вас може позначитися прикмета, яка обіцяє бідність скупим людям.

У 2019 ми проводжаємо Жовту Собаку і зустрічаємо Земляну Свиню. Багато забобон тісно пов’язані з символом року. Напередодні Нового року постарайтеся утриматися від прийому в їжу свинини, так як це може спричинити за собою погані новини найближчим часом.

 

Перед святами всі ходять по магазинах. Постарайтеся бути акуратніше: якщо в процесі ви побачите на прилавку свиняче рило, проблем в Новому році не уникнути. Можливо, це буде пов’язано з появою нових ворогів, хвороб або грошових збитків.

У Новий рік необхідно одягнутися ошатно. Постарайтеся не забруднитися і не зіпсувати своє вбрання, інакше весь рік будете відчувати труднощі з грошима. У рік Земляної Свині неохайність є неприпустимою.

Не слід затримуватися на роботі напередодні свята. Це обіцяє розбіжності з близькими людьми і сімейні конфлікти протягом всього року.

У новорічну ніч постарайтеся утриматися від пліток і обговорення інших людей, так як це може спричинити за собою неприємності в 2019 році.

Свиня любить яскравість, креатив і святкову атмосферу, тому не варто відзначати свято в повсякденному одязі і не прикрашеній квартирі. Яскраві неординарні образи, гірлянди, прикраси — все це необхідно, щоб правильно зустріти Новий 2019 рік. 

Джерело.

Все буде Україна