«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Розпуск Ради! Зеленського попередили про новий сценарій, все піде по-іншому!

Ситуація з обраним президентом України Володимиром Зеленським і Верховною Радою може одержати несподіваний поворот через парламентарів

Про це в Politeka On-line заявив телеведучий Богдан Буткевич.

«Я спілкувався з багатьма іншими депутатами. Це очевидно. Ніхто не хоче, щоб у Зеленського був привід розпускати Верховну Раду. Є всякі, хто думає, що Верховну Раду можна розпустити аж до 15 червня. Але як кажуть всі адекватні люди – все-таки 25 травня це останній день. Після нього Верховна Рада не може бути розпущена», – зазначив він.

У той же час Буткевич уточнив, що сценарій щодо розпуску Верховної Ради може змінитися. І це залежить від самих парламентарів.

«Але тут може бути інший сценарій. Кажуть, що в БПП можуть захотіти піти на вибори. Ось якщо все станеться так – то все піде по-іншому. Андрій Парубій як раз є людиною, яка в «Народному фронті» може бути орієнтований на Петра Олексійовича», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила проти обмеження повноважень новообраного президента України Володимира Зеленського, запропонованого фракцією «Самопоміч» у Верховній Раді, оскільки вважає, що запропонований законопроект суперечить Конституції.

«Про ідею переглянути повноваження президента. Як на мене, запропонований «Самопоміччю» закон суперечить Конституції. До того ж, країні набридли політичні інтриги, перетягування повноважень і спроби змінити правила під час гри», – заявила політик.

Екс-прем’єр вважає, що новому главі держави потрібно «дати можливість виконувати свою роботу». Вона закликала самого Зеленського як можна швидше назвати свої кандидатури на посади міністрів оборони та закордонних справ, голови СБУ і всіх, кого він має призначити по закону, а парламент – дати можливість призначити їх як можна швидше.

Законопроект про процедуру імпічменту та скорочення повноважень президента був запропонований депутатом від «Самодопомоги» і віце-спікером парламенту Оксаною Сироїд. Автори законопроекту прагнуть скоріше проштовхнути його у Верховній Раді, аргументуючи це тим, що і в програмі новообраного президента Зеленського пункт про імпічмент був одним з найголовніших.

Все буде Україна