«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Сашо, Сашунько.. 15 хвилин тому дізналась страшну новину. У вухах і досі лунає твій вчорашній сміх..

19 травня, загинув український військовий. Про це у фейсбук повідомляють його побратими та волонтери.

“Сашо,Сашунько,Лємурчику. 15 хвилин тому дізналась страшну новину. Не можу оговтатись і не могла повірити ,доки не побачила все на власні очі в ФБ і не переговорила з Мамою.Ось тут – в цій же палаті ,я познайомилась з тобою.Тобі було дуже-дуже боляче.Бо вчергове прооперували.Але ти посміхався.Так,як на цій світлині,зробленій мною 2 роки тому в День Вишиванки.З тих пір твоя родина стала й моєю родиною.Ми пережили разом радощі й біди.Твої виразні очі й досі дивляться в душу….Ти -справжній Воїн.І вірний Друг.Щирий,добрий,позитивний.Мозок і досі відмовляється вірити в те,що ти вже на Небесах.У вухах і досі лунає твій вчорашній сміх.І твоє:

– Я скоро буду в Києві.Вєрочко,ми обов”язково побачимось….

Не побачимось? Не поба-аачимось?

Сашо, люблю, й поважаю.таких,як ти-один на мільйон.

Я знала,що попри дуже тяжкі поранення ти однак весь час рвався на фронт . До побратимів…

Вчора о 15 ми говорили з тобою по тел. Як і обіцяла,вже приготувала тобі подаруночок. Відіслати не втигла.Пробач,Сашуню. Слава Герою. Й світла Пам”ять добровольцю, котрий пішов на фронт майже дитиною.Немає слів,щоб виразити всі співчуття.Невимовний біль. Приват 4149 6293 8202 5997
Коляда Ірина (мати Лемура)-карта для допомоги родині Саші.” – написала у фейсбук волонтер Віра Тимошенко 

“Сегодня ночью, трагически погиб наш близкий друг , айдаровец Александр Лемур. Я узнала утром и только сейчас в состоянии написать об этом, возможно кто-то еще не знает, что случилось. Нет слов, чтобы выразить свои чувства.. Мы любили Лемура, он любил нас. Его привезли в госпиталь в 17 году с тяжёлым ранением и мы стали дружной семьей. Все кто тогда был в 11 палате. Я многое хочу сказать, но мозг не принимает случившееся. Лемур был мужественным воином, преданным другом и честным человеком. В моей памяти навсегда останется « Наташа меня бьет, потому что я не хочу кушать» говорил он заливаясь смехом, укрывался моей шубой и подкладывал мне в сумку конфеты. Много всего было и только хорошее. Лемурчик, спасибо тебе за дружбу и за преданность. Всегда буду помнить твою свадьбу, твои смски, твой смех и твои шутки. Душа разрывается. Светлая память. Это несправедливо!! Ты наш Воин Света. Мы всегда будем тосковать по тебе”

 написала Наталія Юсупова

Все буде Україна