«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Сім’ю жорстоко побили на очах у дітей! «Хто ти такий, ви нам не рівня, нічого не доведете!»

Шестеро людей зі зброєю напали на сім’ю відпочиваючих з дітьми в селищі Юр’ївка Донецької області за те, що ті попросили не ганяти на великій швидкості по селищу

Про це пише Політека

“Ми вийшли з двору з дітьми і попрямували до моря, коли повз нас на величезній швидкості пронеслися два автомобіля – чорна мазда з номерними знаками АН 0682 КН і BMW АН 0101. Потім вони різко розвернулися в кінці вулиці і знову рвонули. Це тиха селищна вулиця , тут гуляють діти. Я махнув їм, щоб вони пригальмували і не гнали на такій швидкості. Але тут з машини вийшли кілька людей і почали мене бити ногами”, – розповів один з потерпілих Андрій.

Потім справа дійшла до зброї.

«Вони кричали: “Хто ти такий, щоб зупиняти нашу машину!”. Повалили мене на землю на очах у дітей. Моя дружина почала кричати. Тоді один з нападників клацнув затвором на пістолеті, направив на неї зброю і сказав, що застрелить, якщо вона не замовкне. В цей час з двору вискочили двоє родичів Андрія. І тоді нападники переключилися на них. Олександру Х. вони завдали кілька ударів по голові, і той втратив свідомість. Чоловіка ніяк не вдавалося привести до тями, і все вирішили, що він помер. Побачивши це, нападники заскочили в свої машини і поїхали», – описав ситуацію потерпілий.

Лікарі швидкої допомоги, які прибули на місце події, зафіксували черепно-мозкову травму, забій м’яких тканин голови і травму нижньої щелепи. Дитині, який став свідком цієї сцени, довелося колоти заспокійливі, у дівчинки траплялася істерика.
Постраждалі викликали поліцію. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 125 КК України – нанесення легких тілесних ушкоджень. Щодо застосування зброї – постраждалим на слово не вірять, йде перевірка.
29 квітня нападники приїхали до постраждалих і вимагали забрати заяву з поліції.

“Ви що, не знаєте, хто ми? Ви нам не рівня. Ви нічого не доведете. Зате у нас є ваші телефони, і де ви живете, ми знаємо. Маріуполь – маленьке місто”, – заявили вони з загрозою.

За словами Наталії Л., чий брат постраждав від нападу, один з автомобілів зареєстрований на ім’я Миколи Аріху.
Людей, які сиділи в BMW, пов’язують з сім’єю Згар (Сгар), добре відомої в Маріуполі і має дуже специфічну репутацію. Хто насправді знаходився в машинах, поки не відомо. У поліції не розкривають цю інформацію.


Відео, яке могло б допомогти з відповіддю на це питання, на жаль, втрачено. Нападники відібрали у місцевого жителя, який зняв на відео всю сцену нападу, мобільний телефон і стерли всю інформацію, крім одного фото..

Все буде Україна