«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Скандал на танковому заводі: стало відомо, що загрожує діггерам

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 162 КК України (“незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння”).

У Харкові двоє дигерів (дослідники підземних об’єктів – прим.ред) під час пошуків бункера проникли на територію військового підприємства. Молоді люди опублікували в мережі відео, на якому зафіксовано як старі танки, так і нова бронетехніка. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін.

На думку чоловіка, що займається допомогою української армії, бойова техніка стоїть без охорони, а значить – існує ймовірність диверсій.

“Я думаю, що подивившись це відео, дуже сильно засмутився наш ворог. Як же вони про ** али такий момент. Могли і диверсію зробити. Не вперше. А двом цим молодим бовдура треба б медалі дати за те, що перші там побували і , можливо, через їх відео техніка залишилася раскуроченной і не знищеної. Фактично зберегли її “, – написав Мисягін.

На записі видно як десятки старих танків Т-64 і Т-72, ​​так і кілька нових бойових машин з пломбами і емблемами ВСУ. Відзначимо, що самі діґґери назвали об’єкт “покинутій військовою базою”, проте за нашими даними, вони проникли на Харківський бронетанковий завод неподалік від Сортировки. Непрямим чином це підтверджує і заява Міністерства оборони України, згідно з яким блогери “перебували на території одного з підприємств Харкова”.

На самому Харківському бронетанковому заводі відео з проникненням дигерів на територію не стали коментувати і запропонували звернутися в державний концерн “Укроборонпром”.

“Ми не уповноважені давати інформацію з даного приводу”, – відповіли на підприємстві на питання, чи відомо їм про дії молодих людей.

В “Укроборонпрому”, в свою чергу, також повідомили, що не готові прокоментувати інцидент в телефонному режимі і попросили звернутися до них з письмовим запитом.

Джерела NewsRoom серед силовиків повідомили, що за даним фактом буде проведена перевірка, однак блогерам навряд чи загрожує серйозна відповідальність. Інший наш співрозмовник розповів, що найближчим часом інформація про подію буде внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею “незаконне проникнення на територію житла або іншого приміщення” і подальшим розслідуванням будуть займатися правоохоронці.

У прес-службі “главку” в Харківській області повідомили, що дійсно відкрито кримінальне провадження за статтею 162 КК України, а вивчати всі обставини події будуть слідчі спецполіціі.

Джерело

Все буде Україна