«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Сьогодні ввечері вuжмiть 1 лимон, змiшайте з 1 столовою ложкою оливкової олії і вже завтра вранці ви побaчите пpигoлoмшливий результат! Стара порада свекрухи!

Сьогодні ввечері вuжмiть 1 лимон, змішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії і ви не повірите в те що побачите вже завтра! На цей раз ми представимо один з тих природних засобів, які включають в себе безліч переваг, адже є кілька властивостей, які знаходяться в цій чудовій комбінації всього з двох інгредієнтів. Все, що вам потрібно зробити, це змішати оливкову олію і лимонний сік і готово. Рецепт простий і має значення для здоров’я. Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся всі переваги. Для зміцне

Щоб зміцнити слабкість і крихкість, зробіть суміш з 1 ст.л. оливкової олії першого віджиму і 1 ст. л. лимонного соку, в якій ви будете втирати нігті протягом 10 хвилин перед сном. Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкового масла проникала в нігті в нічний час.

Олія і лимон можуть допомогти волоссю стати здоровими, сильними і блискучими і можуть допомогти контролювати лупу. Антисептичні та в’яжучі лимонні якості можуть допомогти в лікуванні шкiрних захвopювань.

Ефекти лимона і оливкової олії чудові, ця суміш буде корисна для вас.

Пише - ukrainians.today/

Все буде Україна