«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Свій 40-й день народження Тетяна вирішила не святкувати. У неї завжди були гучні святкування, багато гостей. Та цього року все якось не так.

Тетяна всю ніч не спала, аналізувала, чому у неї все так склалося, що зробила не так. Вона все життя багато вчилася і працювала, зробила непогану кар’єру, працює лiкаркою в місцевій лiкарні. Та за роботою зовсім не лишилося часу на особисте життя. Таня думала, що ось-ось і все само прийде, вона зустріне його випадково на вулиці чи в автобусі. Та проходив тільки час.

А може це все через Сергія. Вона ж так некрасиво повелася з ним. Ця історія періодично спливає перед очима у Тетяни. Так, вийшло негарно. Хтось із знайомих казав, що Сергій і досі неодружений.

В той вечір Тетяна була в лiкарні на нічному чергуванні. Привезли xворого з гостpим апендuцитом. Опеpація була нескладною. Сергій дуже швидко йшов на поправку.

Коли виписувався, прийшов до Тетяни з величезним букетом квітів.

-Це тобі. Я тебе кохаю.

Потім ще були оберемки квітів. Сергій називав Тетяну найдивовижнішою жінкою, пропонував одружитися.

Тридцятирічна Тетяна, яка бачила в житті багато, не могла повірити у щирість Сергієвих почуттів. Вони ж майже не знайомі. Тому втікала від цих стосунків з усіх сил.

Але найбільше лякала дівчину різниця у віці – Сергію заледве виповнилося 20, він був молодшим на 10 років.

Коли Тетяна сказала своє категоричне «Ні», Сергій плaкав, але це були не дитячі сльoзи, так плaчуть чоловіки.

-Ти дивовижна жінка, і я ще заслужу твою довіру.

І пішов. Більше вона його не бачила. Але і з іншими чоловіками чомусь не складалося.

На черговому святі у друзів Тетяна заприсяглася, що більше ніколи нікуди не піде. Вона постійно відчувала себе «не такою», бо на носі 40 років, а вона ще й досі не заміжня.

В компанії усі були парами, говорили про успіхи своїх дітей. А Тетяні на таких святах якось незатишно. То ж вирішила нікуди більше не ходити, і свій день народження не святкувати.

Ранок розпочався як завжди, прокинулася, заварила собі міцної кави. Складала плани на день, думала, як краще провести свій день народження.

Пролунав дзвінок. На телефоні був незнайомий номер.

-Привіт. Відкрий двері.

Тетяна відразу впізнала голос Сергія, хоча й не чула його 10 років. Побігла до дверей. Спочатку вона побачила величезний букет квітів, а потім зайшов Сергій.

-Я все знаю про тебе. Весь цей час я був поряд. Тепер я тебе нікуди не відпущу. Ти станеш моє дружиною?

Тетяна подзвонила всім друзям і запросила на святкування свого 40-річчя, але на завтра, бо на сьогодні у неї зовсім інші плани – нарешті бути щасливою.

ukrainians.today

Все буде Україна