«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тaкий Маківник сусідка на Великдень пече! А вона знана кухарка в селі! Нeймoвіpно нiжний! У 100 разів смачніший за торт! Ледве випросила рецепт!

Тaкий Маківник сусідка на Великдень пече! А вона знана кухарка в селі! Нeймoвіpно нiжний! У 100 разів смачніший за торт! Ледве випросила рецепт! Маківник. У 100 разів краще за торт! Якщо ви дуже хочете приготувати на свято щось цікавіше за торт, спечіть смачний маківник. Це розкішний галицький пляцок, який вам обовязково сподобається! Рецепт – із записника моєї бабусі.

Маківник

Тісто: 125 г маргарину, 2 яйця, 100 г цукрової пудри, 150 г борошна, 1 ч. ложка розпушувача. Макова маса: 3 скл. маку, 4–5 яєць, 300 г цукрової пудри, 220 г масла, 1,5 ст. ложки манки або крохмалю, сік лимона. Форма 23Х37 см.

Маргарин розтерти з пудрою, додати жовтки, вимішати та всипати борошно з розпушувачем.

Замісити тісто, насамкінець додатизбиті білки. Викласти на деко, посипати сухарями. Зверху викласти макову начинку (мак запарити та перемолоти, додати всі інгредієнти).

Випікати за температури 180–200 градусів. Охолоджений полити шоколадом (по 6 ст. ложок сметани, цукру і какао підігріти, щоб розчинився цукор, додати 100 г масла, перемішати ізняти з вогню).

Виходить маківник вагою 1,8 кг.

Смачного!

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна