«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тимошенко відповіла Зеленському на пропозицію про дебати: «Є час»

Українська політик Юлія Тимошенко відповіла кандидату в президенти Володимиру Зеленському щодо участі в дебатах

«Ми бачили ролик, у нас є час подумати», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що інша інформація з даного приводу поки не розголошується.

Як повідомлялося раніше,кандидат у президенти України Володимир Зеленський озвучив ім’я ведучого, якого хоче бачити на дебатах з Петром Порошенком. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

“Петро Порошенко прийняв мій виклик на дебати. Тон розмови різко змінився. Що ж, пане президенте, ваші недоречні вибачення я приймаю, я людина проста. Дебати – це шанс об’єднати Україну і прославити її як демократичну державу», – зазначив він.

Більш того, Зеленський також звернувся і до самої Тимошенко.

“Для уникнення підкупу, провокацій та адміністративного тиску, ми вимагаємо призначити окремого, незалежного арбітра та ведучу-Юлію Тимошенко. Ви посіли третє місце в першому турі і не підтримали жодного кандидата. Чи зможете ви стати гарантом чесних правил на дебатах? Чекаю відповідь протягом 24 годин. Думай…те», – підкреслив він.

Додамо, чинному президенту України Петру Порошенку пророкують долю американського політика Хіларі Клінтон в боротьбі з Володимиром Зеленським.


В Україні почався ажіотаж навколо дебатів перед другим туром президентських виборів. Володимир Зеленський запропонував провести зустріч на стадіоні «Олімпійський», а Петро Порошенко публічно погодився. Політолог Юрій Романенко оцінив майбутній захід на своїй сторінці в Facebook.

Автор підкреслив, що сама ідея організувати дебати на стадіоні йому сподобалася. Передвиборча кампанія набуває значних масштабів. Юрій Романенко вважає, що шоу має принести користь простим українцям. Він запропонував зробити виступ політиків на НСК «Олімпійський» платним, а всі виручені гроші відправити на потреби української армії.

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна