«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Трюдо натякнув: Канада може надати Україні зброю для загонів тероборони, – ЗМІ

На тлі загрози вторгнення Росії Канада розглядає можливість надання Україні нової партії озброєння. Йдеться про стрілецьку зброю та військове спорядження. Про це пишуть канадські ЗМІ з посиланням на власні джерела. Влада Канади наразі ніяк не прокоментувала цю інформацію, повідомляють Патріоти України.

Підставою стверджувати те, що Канада таки надасть Україні допомогу, стала ще й заява канадського прем'єра Джастіна Трюдо, яку він зробив 21 січня. Тоді він оголосив пропозицію кредиту Україні обсягом до 120 мільйонів канадських доларів, він також натякнув на додаткову військову допомогу Україні.

За двома інформованими джерелами, Канада говорить для надсилання в Україну стрілецької зброї, а також захисних жилетів. Ці предмети мають стати частиною пакету як "літнє, таке і не літнє упорядкування".

Водночас, чи надішле Канада додаткові військові сили, щоб допомогти із підготовкою загонів самооборони, поки невідомо. Канада є найбільшим західним постачальником військових інструкторів для підготовки військових в Україні.

Все буде Україна