«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Церкву Московського патріархату повністю знищено менш ніж за годину (фото)

У Дніпрі в ніч на середу, 16 травня, сталася пожежа на території Свято-Троїцького Храму Української православної церкви Московського патріахату

Про це повідомили у прес-службі ДСНС України.

Повідомлення про пожежу на території церкви по вулиці Передовій Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпр рятувальники отримали 16 травня о 00:00. На місці рятувальники встановили, що пожежа виникла у одноповерховій окремо розташованій будівлі, у якій знаходились господарчі приміщення.

Вогнем знищено дах будівлі та майно всередині на площі 80 м. кв. Пожежу було локалізовано о 00:44 та ліквідовано о 01:12. Її гасили 13 рятувальників з трьома пожежними машинами. Загиблих та постраждалих немає.

Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.

Як повідомлялося раніше, підпал у Києві церкви Преображення Господнього, що належить московському патріархату, розбурхав мережу Інцидент, внаслідок якого вигоріла стіна і підлога, активно коментують. При цьому багато хто, виступає проти УПЦ МП в Україні, тому частково чи повністю підримує такі радикальні дії.

«Українську церкву в расЄї спалили і нічого?… Українську бібліотеку закрили… показово палили українські книги.. директор в тюрмі… гнати пархат, вижигати, якщо по – доброму не вступаються з нашої землі», «Церква яка благословляє війну проти інших держав і народів – це церква Сатани. І ця церква має бути знищена», «Вони позабирали наші ікони,забирають нашу історію і будують там де хочуть. Я бачила в Москві наші стародавні ікони. Одним це байдуже,а іншим болить. Не судіть і не судимі будете», «От і прилетів бумеранг,і за підлість КГБшну, і за дитину не похоронену…. гнати їх треба», «Нічого не поробиш. Я б не палила, але тих, хто то зробив не засуджую. А приміщення важко забрати з нашою надтолерантною владою», «Спалили гніздо кагібішних тварів», «Спалили церкву??? Як можна було???? Аяяй аяяй , ну спалили тай спалили. Жаль тільки тараканів які там жили», – йдеться в коментарях.

Водночас є й ті, хто виступає рішуче проти.

Джерело

Все буде Україна