«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Цього не зробив жоден український політик за чотири роки війни: Громадянка України створила петицію в Білому домі з вимогою визнати Путіна військовим злочинцем

Українська громадянка та активістка Ліза Богуцька зареєструвала на сайті Білого дому петицію, що містить вимогу визнати Президента Росії Володимира Путіна військовим злочинцем.

Для того, щоб Конгрес США її розглянув, необхідно, аби вона зібрала 100 тисяч підписів за 30 днів.

“Я сьогодні зробила те, що не зробив жоден політик в Україні за чотири роки війни. Я написала Петицію до Конгресу США про визнання президента РФ Володимира Путіна військовим злочинцем. Нам з вами потрібно за 30 днів набрати 100 тисяч підписів”, – зазначила активістка.

“Прошу американський Конгрес визнати президента Російської Федерації Володимира Путіна військовим злочинцем і судити його в Міжнародному військовому трибуналі за злочини проти світу, за те, що він розв’язав і продовжує військову агресію проти України, Грузії і Сирії, порушуючи міжнародні домовленості про недоторканність кордонів; злочини проти людяності, знищення, поневолення і переслідування цивільних осіб, які проживають на окупованих територіях, за політичними, расовими і релігійними мотивами. Я прошу визнати Путіна військовим злочинцем за тортури українських громадян на окупованих територіях, які були взяті Російською Федерацією в заручники, засуджені і відбувають терміни в російських в’язницях”, – йдеться у тексті петиції.

Проголосувати за визнання Путіна злочинцем можна тут

 Джерело

 

Все буде Україна