«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Чорне море несподівано зайшов розвідувальний корабель НАТО, що відбувається

17 грудня до Чорного моря увійшов корабель HMS Echo (H87) Королівського військово-морського флоту Великої Британії.

“Королівський військово-морський флот Великої Британії повертається до Чорного моря вперше з часів Азовської кризи: багатоцільове гідрографічне і океанографічне судно класу Echo, що базується у Девонпорті, пройшло через Босфор”, – повідомив на своїй сторінці у Twitter спостерігач у Босфорі Йорук Ишик, - Корупція.

За словами спостерігача, корабель оснащений системою EM 710 MBES, одноколійним ехолотом EA600 і причіпним боковим сонаром.

“Свобода судноплавства у Чорному морі: побудована компанією Appledore Shipbuilders у Бідефорд, HMS Echo озброєний 20 мм, Mk44 7,62 мм гарматами. HMS Echo потрапив до Чорного моря о 18:00 GMT, супроводжуваний турецькою береговою охороною TCSG29. Він може перебувати (у Чорному морі ) 21 день згідно з Конвенцією Монтре”, – додав Ишик.

HMS Echo (H87) – багатоцільовий гідрографічний корабель океанського типу, один із двох цього проекту у складі Королівського флоту Британії. Інший – HMS Enterprise (H88) – уже заходив до Чорного моря на початку 2018-го. Це перші кораблі британського флоту, оснащені азимутальними двигунами, що надають їм надзвичайно точну керованість і маневреність на низьких швидкостях аж до самостійної швартовки без залучення буксирів.

Все буде Україна