«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Києві пройшла прем'єра фільму "Секс і нічого особистого" з Сергієм Притулою (ТРЕЙЛЕР)

17 грудня в прем'єрному кінотеатрі "Оскар" відбулася найгарячіша прем'єра грудня "Секс і нічого особистого" з Сергієм Притулою та усією знімальною групою фільму.

Першими стрічку оцінили Сергій Притула, Леся Нікітюк, Євген Нищук, Олег Михайлюта, Олімпія Вайтмусташ, Євген Кот, Ірина Заря, Світлана Вальнова, Роман Луцький, Анжеліка Ніколаєва, Наталія Мазур, Іван Пилипець, Олена Лавренюк, Ганна Жижа, Макс Назаров і багато інших.

На екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Секс і нічого особистого" стартує з 20 грудня.

Про фільм:

Чоловіче его – це дуже тендітна структура, яку дуже легко зачепити. Особливо коли це стосується його статевого життя. Якщо йому говорять, що в сексі він нічого не вартий – то це удар нижче пояса, який важко буде пережити. Така історія трапилася із Сергієм, і почув він це приниження від своєї дівчини, на якій хоче одружитися. Щоб хоч якось виправити ситуацію, чоловік летить до Праги на Новий рік, де його друг Василь постарається зробити з нього справжнього мачо. Найкраще місце для цього – стриптиз-клуб. Але за одну ніч Сергій недалеко просунувся в майстерності сексу, адже його все так же продовжують відшивати. Але одна стриптизерка на ім'я Діана вирішила допомогти бідоласі та дати йому пару уроків пікапу. Тоді ж у Прагу прилетіла його ревнива дівчина, яка вже сама не рада таким урокам свого хлопця.


Джерело

Все буде Україна