«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Тимошенко зробили неочікувану заяву про інавгурацію Зеленського! Що вібувається!

Партія «Батьківщина» виступає за якнайшвидше проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського і підтримує призначення церемонії його вступу на посаду голови держави на 19 травня.

Про це сказав заступник голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв, йдеться на сайті політсили.

«Я думаю, чим швидше президент приступить до виконання своїх повноважень, тим стабільніша буде ситуація в країні та на зовні. Ми підтримуємо ту дату, яка є швидше, 19. Значить буде 19», – зазначив політик.

Лідер партії «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий також заявив, що нардепи з фракції обговорили питання інавгурації і всі підтримали її призначення на 19 травня

 Нардепи «Самопомочі» підтримують призначення інавгурації Зеленського на 19 травня

«Якщо Зеленський хоче приступити до своєї роботи 17, 19 травня — welcome, іди й роби. Чим скоріше, тим краще», – сказав він. 

Нагадаємо, 4 травня обраний президентом Володимир Зеленський провів зустріч з представниками парламентських фракцій 
Зеленський зустрівся з депутатами в Раді. Голови фракцій БПП, «Народного фронту» та «радикали» не прийшли. Про що домовлялися
у Верховній Раді? На ній обговорювали різні можливі дати інавгурації політика, зокрема йшлося про 19 і 28 травня. На даті проведення церемонії на 19 травня наполягає сам Зеленський.

10 травня новообраний президент записав відеозвернення до народних депутатів. У ньому він заявив, що Рада затягує його призначення на посаду.

За законом, інавгурація нового президента має відбутися не пізніше ніж за 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів — тобто до 3 червня 2019 року. Верховна Рада зможе визначити дату інавгурації лише на пленарному тижня, на засіданні 14 травня.  Дискусії щодо дати інавгурації тривають у Раді, оскільки президент має право достроково розпустити парламент. Проте така процедура має обмеження у часі — до 27 травня 2019 року. 

У ВР зареєстровано вже 5 постанов про проведення інавгурації. Серед запропонованих дат 19, 20 травня та 1 червня. Сам Володимир Зеленський як ми вже зазначали звернувся до парламенту з закликом підтримати датою проведення інавгурації 19 травня.

Джерело

Все буде Україна