«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Зеленського сильний характер! Кравчук зробив скандальну заяву!

Перший президент України Леонід Кравчук переконаний, що олігарх Ігор Коломойський не зможе і не буде впливати на Володимира Зеленського. Про це Кравчук заявив в ефірі ток-шоу “Пульс”.

“Я перебуваю в дуже тісних стосунках з людьми, які точно знають Коломойського. Я з Коломойським в хороших відносинах, спілкувався з ним не один раз. Але тісних стосунків у нас ніколи не було. І я вам скажу відверто: Коломойський неодноразово говорив моїм друзям, що він не збирається прямо і безпосередньо впливати на Зеленського, тому що Зеленський – це така людина, яка не дозволить на нього впливати”, – пояснив Кравчук.

“У Зеленського досить сильний характер і позиція. Це думка Коломойського”, – додав він.

За словами першого президента, ілюзію впливу на Зеленського з боку олігарха створюють в тому числі ЗМІ. “Це все в суспільстві створює ілюзію, що Зеленський з Коломойським в кожному, навіть маленькому, контакті робить Коломойського, завершує його до вершини царя, що він може впливати. Не буде впливати Коломойський на Зеленського. Не буде”, -зазначив він.

Окрім цього, Кравчук прокоментував указ президента про повернення громадянства Міхеїлу Саакашвілі.

Я думаю, що перш за все для Зеленського є момент справедливості і момент гідності. Адже ми пам’ятаємо, як Петро Порошенко надавав громадянство Саакашвілі – дуже швидко знайшли і дуже швидко позбавив. Я переконаний, що в цьому наданні і позбавленні абсолютно не було національних інтересів України. Тут були особисті інтереси Порошенка”, – сказав Кравчук.

За словами президента, Петро Порошенко нібито був упевнений, що Саакашвілі додасть йому рейтингу, проте його амбіції екс-голові держави не сподобалися. “І всі інсинуації навколо Саакашвілі не мали нічого спільного ні з законом про громадянство, ні з позицією президента Петра Порошенка. Тому президент Зеленський відновив справедливість, відновивши громадянство Саакашвілі”, – уточнив він.

“А чи потрібен він буде президенту Зеленському? Досвід Саакашвілі дуже великий, досвід реформ у той час, коли в Грузії було надзвичайно складно, я цікавився тим періодом. Різні оцінки, але все одно люди позитивно оцінюють діяльність Саакашвілі. Думаю, що він принесе користь. Тут є один момент, президент завжди повинен працювати на своїй землі, на своїй батьківщині. Коли він переселяється в іншу країну, то він є емігрантом, хоче він цього чи ні. Тому я не думаю, що в Україні президент Саакашвілі може претендувати на високу або найвищу посаду”, – вважає перший президент України.

При цьому Леонід Кравчук негативно оцінює наслідки можливої роботи Саакашвілі на адміністративній посаді в Україні.

Джерело

Все буде Україна