«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Україна купить у Туреччини ще 24 безпілотники

У майбутньому армію планують озброювати вітчизняними безпілотниками

Для армії закуплять ще 24 турецьких безпілотники Bayraktar TB2, а потім братимуть на озброєння вітчизняні дрони.

Україна купить у Туреччини ще чотири комплекси ударних безпілотників Bayraktar TB2. Кожен комплекс має шість безпілотників. Так ще планують закупити 24 одиниці. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю Report.

"Один комплекс був придбаний у цьому році на замовлення Міністерства оборони. Крім того, для задоволення потреб Збройних сил у 2021-2022 рр. планується придбати ще чотири таких комплекси. В майбутньому ми плануємо поповнити арсенал безпілотними летальними апаратами місцевого виробництва", - розповів Залужний.

Він відзначив, що в Україні уважно вивчатимуть методику використання безпілотників.

"По-перше, потрібно навчитися ефективно з ними працювати, по-друге, ми повинні обов'язково знати тактику щодо форм їхнього застосування. Ми повинні комплексно підходити до питання. Придбанням Байрактара справа не закінчується. Зараз ми вивчаємо методику використання цих апаратів", - сказав Залужний.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Україна купила в Туреччини безпілотники Bayraktar на суму 69 млн доларів. У контракті було шість бойових дронів, дві станції управління та 200 керованих ракет.

А в березні 2021 року стало відомо, що в Туреччині почали складання чергових дронів для України.

Все буде Україна