«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В той час як російська пропаганда намагається хоч якось виправдати війну з Україною цілий міністр культури заявляє про насильну українізацію! Це не державна зрада?

Міністр культури негативно налаштований щодо ідеї штрафів за невикористання української мови в сфері обслуговування.

Міністр культури Олександр Ткаченко вважає неправильним насильницький підхід у питанні популяризації української мови. Про це він заявив в інтерв'ю Liga.net.

"Коли ми говоримо про захист української мови, я не прихильник насильства над цим питанням. Я за популяризацію мови і за діалог. Але ми не можемо приїхати в Одесу чи Харків і штрафувати офіціантів за те, що нас не обслуговують державною мовою. Це не метод досягнення природного використання української мови. Насильство в цьому питанні - це "совок 2.0", - зазначив Ткаченко.

Разом з тим, міністр вважає, що сьогодні у сфері українського телебачення немає ринку, який може виробляти якісний україномовний контент. Тому Ткаченко прогнозує, що в Україні ще деякий час зберігатиметься російськомовне кіновиробництво і експорт.

Однак глава Мінкульту заявив, що цього року його відомство не має наміру переглядати квоти для телебачення і радіо на українську мову.

Встановлювалася квота 75% для загальнонаціональних каналів і 60% - для місцевих.

Окрім того, Ткаченко вважає радянську архітектуру частиною української культури та виступає за її збереження, як і збереження пам'ятників радянським історичним постаттям, які "щось хороше зробили для України"

От як розуміти риторику Ткаченка? Насильні методи? Якщо людина зайнята у публічній сфері та надає послуги іншим людям - вона має поважати їхні права. Невже людина не має права отримувати послугу українською? Чому офіціант не говорить польською, італійською, чому українці мають розуміти російську, є такі, що взагалі її не розуміють, от я з 2014 року не розумію російської мови що тепер робити? Для мене це мова агресора та вбивць і знаходячись в Україні я маю право її не слухати так само як кожен українець.

Кого Зеленський притягнув до влади? Міністр куьтури російськомовний та захищає російську в Україні, глава комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третякова  знущається над родичами зниклих безвісти та пам'яттю вбитих контрактників, Дубінський заявляє, що "слава Україні" - це фашистське вітання - чому вони в Раді, чому очолюють міністерства та відомства?

Все буде Україна