«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В Україні ввели держрегулювання цін на гречку, цукор та яйця

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив рішення запровадити держрегулювання цін на низку продуктів, серед яких гречка, цукор та яйця, передає УНН з посиланням на парламент.

Деталі
Згідно з пояснювальною запискою, у проекті пропонують внести зміни, відповідно до яких на період дії карантину на певні товари граничний рівень торговельної надбавки не має перевищувати 10% від оптово-відпускної ціни, з урахуванням рекламних, маркетингових, логвстичних послуг, послуг з підготовки, обгобки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією кінцевому споживачу.
До таких товарів належать: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа грчечана, цікор-пісок, борошно пшеничне вищого гатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищаго гатунку), малоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), олію соняшникову, яйця курячі категорії С1,птицю (тушку курячу) та масло вершкове жирністю 72,5%.
Що було раніше
Як писав УНН, раніше уряд додав до списку харчових продуктів батон та олію соняшникову, подорожчання яких суб'єкти господарювання мають заздалегідь декларувати. Також влада заборонила встановлювати націнку на ці два продукти понад 10%.

Все буде Україна