«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Велику справу зробив: українці відповіли Віді після його вибачення за “Слава Україні” (відео)

В Україні не вщухають суперечки навколо ситуації з цькуванням в Росії гравця футбольної збірної Хорватії Домагоя Віди

Після півфінального матчу зі збірною Англії російські журналісти знову змусили Віду просити вибачення за слова “Слава Україні”. Футболістові, який і так відчуває проблеми через любов до України, довелося знову виправдовуватися на камеру.

Однак в Україні не всі підтримали його цього разу. Зокрема, журналіст Айдер Муждабаєв розкритикував дії хорватського футболіста. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

“Трохи не дотягнув, треба було не тільки перед російськими людьми, але і перед фюрером, можна ще перед Кадировим, чисто для краси, просто людині не підказали. Але в цілому нормально, цілком в стилі всього, що зараз відбувається: підлість, боягузтво, продажність”, – зазначив журналіст.

Втім, в коментарях багато українців, як і раніше, захищають Віду.

“Мерзенне відео, зроблене негідниками на швидку руку. Навіщо Ви його розмістили?”, “А в чому підлість Віди? Адже він хорват, а не українець. Це не його війна і нормально, що він симпатизує і українцям, і росіянам. Як і всім іншим народам. І говорив він “Слава Україні” на честь України, а не в пику “росіянам”, “Дорогий Айдере, він якби не вибачався, а він для нас велику справу зробив. “Слава Україні” переклали на всі можливі мови, де стежать за чемпіонатом, і вчора німці пояснювали в своїх ЗМІ, чому росіяни божеволіли від вигляду Віди”, – відзначають користувачі.

Жителі РФ ніяк не можуть заспокоїтися після слів “Слава Україні” від хорватського захисника. Так, гравця хорватської збірної Домагоя Віду знову змусили вибачитися перед російськими вболівальниками. Заява прозвучала в ефірі пропагандистського каналу “Росія 24” після переможного матчу проти збірної Англії в півфіналі чемпіонату світу

. “Я зробив помилку. Я хочу ще раз вибачитися перед російськими людьми. Вибачте, це життя. Треба вчитися на помилках”, – зазначив Віда, відповідаючи на запитання, чи не збентежив його свист на трибунах під час матчу.

При цьому абсолютно незрозуміло, за що саме росіяни змусили вибачатися гравця хорватської збірної.

Зате такий хід подій дуже порадував жителів РФ, які в коментарях до відео ображають Україну і не приховують, що ситуація з підтримкою хорватами українців їх сильно зачепила.

Джерело

Все буде Україна