«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вибух у Фастові: постраждав чоловік, зруйновано 70 квартир

На даний момент рятувальники розбирають завали.

У місті Фастів, що на Київщині 14 грудня о 09:20 на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку попередньо стався вибух газу. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, інформує UkrMedia.

У результаті вибуху сталося руйнування третього, четвертого і п'ятого поверхів.

Є постраждалий, який отримав травму в результаті падіння з 5-го поверху будинку. Про це повідомляє головне управління Національної поліції в Київській області. "Наразі встановлено, що від вибуху постраждав чоловік. Він випав з 5-го поверху будинку, в результаті чого отримав травму ноги", - йдеться в повідомленні.

Голова Київської ОДА Олександр Терещук повідомив, що в результаті вибуху в житловому будинку в Фастові постраждало 70 квартир. Терещук пообіцяв, що всі постраждалі будуть розміщені у готелі та лікарні. Для мешканців будинку також організували гаряче харчування.

"Попередньо, на сьогоднішній день приблизно 60-70 квартир доведеться відселити", - заявив чиновник, додавши, що встановлюється можливість проживання в уцілілій частини будинку.

На даний момент рятувальники розбирають завали. Крім того, будинок охороняють поліцейські, щоб виключити мародерство.

Як повідомляє ДСНС на 13.00, в результаті вибуху постраждала одна людина і ще 10 були евакуйовані з під'їзду.

На місці працюють всі спецслужби. Не тільки з Фастова, але і Білої Церкви, Василькова та Гребінки. Також на місце події направляється кінологічна служба, яку буде задіяно для пошуку людей, які можливо зникли.

Все буде Україна