«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. Вчителька, яка організувала цькування дівчинки в Харкові: "Прийдіть в магазин і попросіть там безкоштовно торт - так вам його і дадуть!"

Найгірше, шо до цієї мадам на фото, Наталії Толяренко, кандидата педагогічних наук між іншим, яка організувала травлю дівчинки в Харкові, так і нічого не дійшло, вона вважає себе далі правою і далі буде вчителювати з своїм крутим дипломом педагога( Ну хіба її усунили з батьківського комітету.

Її цитата:”Вы меня извините, но подойтите в магазин, вам безплатно торт дадут?”. ОСЬ вона сама і все пояснила! Такі як вони перетворюють школи в магазини та базари і розважальні центри – або задля реалізації своїх недоамбіцій масовіка-затєйніка чи банально промишляє кустарними тортами.

В школі типу заборонили збір грошей на різні додаткові заходи (не ремонти ясношо). Цікаво, заборони на місяць хоч вистачить? Не вірю, скоро ж Миколаля і Новий рік:)

П.С. класному керівнику, яка не втрутилася в травлю, – догана і поки вона буде просто вчителем, а не класним керівником.

Джерело

Все буде Україна