«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. Володимир Зеленський → Петру Порошенку: “Президент, що став шоуменом

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський знову записав відеозвернення до чинного Президента України Петра Порошенка.

Ось, як у Мережі коментують це звернення: “Молодець Володимир Олександрович !!!! Тримайтесь , перемога за Вами !!!!”, “Ні! Я не хочу жити в країні де президент може заджати людей за своїм бажанням без суда чи слідства. Саджати винних має суд а не президент. Країна де президент може заджати всіх підряд називається росія.”, “Боже яке дно. Вид самі запропонували цей цирк з аналізами і стадіоном. Порошенко не злякався зустрітися з Гром Сектором, і з тими хто проводить акцію «хто замовив Катю Гандзуюк». Це ви, а не президент боїтеся відкриті преси і не готові до діалогу. Ви ставите білборди з написом «кінець», ви граєте в президента, ще ним не ставши. Ви актор, не поганий актор, але покажіть що ви політик. Не бійтеся!!!”, “Володимире. Ви не знаєте законів? А ви ж, до речі за фахом юрист 
Тому мабуть і уникаєте дебатів, постійно щось видумуєте. 
Президент не саджає перерахованих вами осіб, як і кого б там не було. Для цього в державі існують інші органи з відповідними повноваженнями.
Ви ще звинуватьте Президента України, що він вам, наприклад одяг не підібрав.
До речі, у цьому черговому Вашому виступі на камеру, вибрана техніка обесцінювання вашого опонента. Нічим вже крити, переходите на інстинкти?”, “а может вы всё-таки придёте на дебаты и расскажите про свои стратегии во внутренней и внешней и политике? Вы способны делать хоть что-то ещё, кроме подначиваний и стеба?”.

 

Пише - startko.co.ua

Все буде Україна