«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зайва енергія штовхає на вчинки: Найточніший гороскоп на 22 листопада

Зайва енергія штовхає на вчинки: Найточніший гороскоп на 22 листопада

Овен 22 листопада Овну буде важко зрозуміти, чому найприємніші задоволення за сумісництвом є ще й гріхами. Ну що поганого в зайвому тістечку або поцілунку? Одним словом, Овну завтра логічним здасться правило: «Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна». В принципі, нічого поганого в цьому немає, якщо тільки доповнити цю формулу маленьким пунктом: «Все добре в міру».

Телець Завтра у Тельця може прокинутися непереборне бажання покомандувати оточуючими. Що ж, якщо ви відчуваєте в собі реальні якості лідера, то дерзайте! А ось якщо цих якостей в характері Тельця бракує, то не варто і намагатися. Краще в стрілялку якусь пограти – там хоча б скасування можна зробити. А ще краще завтра для Тельця переключити свою бурхливу енергію на романтичне побачення – він про це не пошкодує.

Близнюки У четвер життя змусить Близнюків поборотися з обставинами! Незважаючи на те, що самі Близнюки не будуть налаштовані на підвищену активність, якісь події раз у раз будуть вимагати їх енергійної участі. Хтось із їх оточення може непомітно втягнути Близнюків в затяжну суперечку або (ще гірше) запрягти їх в рішення якогось непотрібного Близнюкам завдання. Природно, Близнюки будуть чинити опір цьому всіма силами – проте не факт, що їх опір виявиться успішним.

Рак 22 листопада у Рака є можливість дізнатися щось незвичайне і цікаве! У цей день його життя буде сповнена яскравих, феєричних емоцій і вражень. Єдина умова – не надавати великого значення прикрим дрібницям. Якщо не звертати уваги на дрібниці, день буде яскравим, немов бризки шампанського. Ну а, зациклившись на дрібницях, Рак ризикує серйозно зіпсувати настрій і собі, і оточуючим.

Лев Завтра Лев буде зазнавати труднощів з самоорганізацією і дисципліною. Утриматися в цей день в звичних рамках буде напрочуд важко, хоча саме до цього Лев і буде прагнути. Звідси і внутрішній конфлікт, коли одна половинка душі прагне до порядку, а інша – до хаосу. Питання лише в тому, що завтра в його душі переважить.

 

Діва

У четвер інтереси і плани Діви протягом дня не раз будуть рішуче змінюватися! Весь день її буде тягнути то в одну, то в іншу сторону, і противитися цим поривам буде важко. По-хорошому, щоб домогтися в цей день хоч чогось, Діві не завадило б зосередитися на чомусь одному. Ось тільки навряд чи це вийде – надто вже часто змінюються завтра вітри в її голові.

Терези 22 листопада Терези ризикують повною мірою відчути, що таке войовничість. Ні, ніякої війни вони оголошувати не збираються. Та й навіщо оголошувати? Куди зручніше почати війну без оголошення, заставши супротивника зненацька! Такі пориви будуть виникати в душі Терезів неодноразово. Чи варто дивуватися, якщо день при такому настрої пройде в конфліктах і сварках?

Скорпіон Завтра Скорпіон здатний легко захопитися найрізноманітнішими речами. Ці захоплення будуть накочувати несподівано, захоплюючи Скорпіона з головою. Однак протягом дня цих захоплень може бути стільки, що Скорпіон і сам перестане розуміти, що більше його приваблює і куди його тягне. Так що розраховувати в цей день на його сталість почуттів не варто. Ну, ось такий завтра Скорпіон – трохи легковажний і непостійний!

Стрілець У четвер Стрілець ризикує несподівано для себе захопитися якою-небудь малозначимою нісенітницею. Втім, самому Стрільцю предмет його захоплення нісенітницею здаватися як раз-таки і не буде! Більше того, ця річ здатна захопити увагу настільки, що через це Стрілець упустить щось дійсно важливе. Тому будувати на завтрашній день серйозні плани не варто. Краще присвятити день творчості та коханню.

Козеріг 22 листопада Козерогу може здатися, що центр обертання Всесвіту неодмінно повинен знаходитися десь поруч з ним. Ну а оскільки у Всесвіту на цей рахунок може бути інша думка, Козерога така ситуація буде чимало дивувати. Раз по раз він буде робити все, щоб виправити цю ситуацію, активно залучаючи до себе увагу і намагаючись потрапити в самий епіцентр подій. Тут головне – не перестаратися, так як не завжди бути в центрі – добре.

Водолій Завтра Водолій ризикує з головою поринути в роль домашнього тирана і диктатора! При цьому самому Водолію цілком може здаватися, що він просто проявляє корисну ініціативу на благо всієї сім’ї. Ось тільки з боку домашніх це буде неабияк походити на самодурство. Якщо Водолій не хоче надмірно загострювати ситуацію, йому не заважає зменшити кількість командирських ноток в своєму голосі.

Риби У четвер якщо вже Рибам прийде якась думка в голову, то вона легко може набути характеру нав’язливої ​​ідеї. Більше того, думки завтра в голову Риб будуть приходити частіше, ніж звичайно, а значить і нав’язливих ідей може виявитися куди більше однієї. В такому стані Рибам краще звести спілкування до мінімуму, інакше розмови раз у раз будуть переростати в безглузду суперечку. Краще вже творчістю якоюсь зайнятися. Там від нав’язливих ідей, принаймні, не буде шкоди.

Джерело

Все буде Україна