«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зеленський назвав прізвище майбутнього прем’єра: “Гр0йсман, гуд бай”

Артист і кандидат в президенти Володимир Зеленський зробив заяву, на яке бурхливо відреагували укріанци Відповідне відео опубліковано в Facebook на сторінці “Команди Зеленського”.

На питання, з ким, на його думку, він вийде в другий тур, кандидат відповів: “Не знаю, може і сам, але нехай вирішує країна”.

Також у нього запитали, чи важко було знайти себе в бюлетені серед великої кількості кандидатів, на що Зеленський відповів, що його прізвище дуже впадає в очі, так що не складно.

Щодо великої кількості кандидатів у президенти, він додав, що це дуже добре і свідчить про справжню демократію в Україні.

Також у нього запитали про його ставлення до екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі. Зеленський відповів, що відноситься до нього добре, оскільки він реформував Грузію і поборов там корупцію.

Відзначимо, слова про Міхеіле Саакашвілі викликали ажіотаж в мережі.

«Він сказав об’єктивну правду, що співпрацювати з великим політиком Саакашвілі – це велика честь і користь для президента, який думає про благо своєї країни», «Мішу в прем’єри України !!!!», «Саакашвіллі в прем’єри !!!», – пишуть в мережі.

Пише - slovech.co

Все буде Україна