«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зеленський запровадив нові санкції, виправивши помилки

Президент Володимир Зеленський запровадив санкції проти кадрового російського військового Кузнецова Івана та Ольги Калініної, яка допомагала проводити "вибори" в окупованому Криму. 

Персональні дані щодо обох осіб у рішення РНБО були вказані з помилками. 

Джерело: укази президента №457 та №458

Деталі: Так, у рішенні РНБО від 18 червня не було вказано, що Кузнецов є громадянином Росії. Рішення Радбезу від 7 вересня містить інформацію, що Кузнецов Іван Васильович народився у 1975 році та є кадровим військовим збройних сил РФ. З березня по листопад 2015 року він був радником командира батальйону 2-го МСБ. Він також брав участь у бойових діях в Сирії. 

Рішення РНБО від 18 червня

Рішення РНБО від 18 червня

ЗНІМОК ЕКРАНУ

Рішення РНБО від 20 серпня

Рішення РНБО від 20 серпня

ЗНІМОК ЕКРАНУ

Щодо Калініної, то дані про неї у новому рішенні РНБО змінили повністю – співпадають лише ПІБ. Так, тепер йдеться про Калініну Ольгу, яка народилась та проживає у нині окупованому Росією Криму. У відкритих джерелах є інформація що жінка з таким прізвищем допомагала проводити так звані "вибори". 

 

Водночас, ще у 2018 році ЗМІ повідомляли, що у санкційні списки випадково потрапила киянка, тезка якої живе в Криму. 

Рішення РНБО від 7 вересня

Рішення РНБО від 7 вересня

ЗНІМОК ЕКРАНУ

Санкції щодо Кузнецова та Калініною ввели на три роки. 

Нагадаємо:

 
  • 20 серпня РНБО запровадила персональні економічні обмежувальні санкції проти народного депутата Андрія Деркача та ще ряду фізичних і юридичних осіб.
  • Також РНБО запровадила повний пакет санкції проти подружжя Шаріїв – Анатолія та Ольги та проти Ігоря Гужви, головного редактора видання "Страна".
Все буде Україна