«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Жовтий рівень небезпеки: У половині областей України оголошено штормове попередження

29 квітня на півночі, заході та у центрі країни очікується погіршення погодних умов із дощами та вітром. У Гідрометцентрі попередили українців про «жовтий» рівень небезпеки. Температура триматиметься вище 10 градусів тепла. Майже на всій території України синоптики прогнозують 29 квітня дощі з грозами.

Жителям Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Львівської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областях і Полтавщини варто підготуватися до злив і гроз. Місцями прогнозують шквали 15-20 м/с.

Холодні повітряні маси із заходу несуть в Україну погіршення погоди з дощами і грозами. На більшій частині території країни очікується зниження температури.

Найрясніше поливатиме західні і північні регіони. Грози Укргідрометцентр обіцяє на 1 травня всюди, крім найпівденнішого краю. Найхолодніше буде від завтра на Заході й Півночі – +12 до +15. На Сході на кілька градусів тепліше.

Раніше синоптики попередили, де в Україні чекати на заморозки. В Україні цього року очікується холодне літо, яке прийде із запізненням і швидко завершиться.

Пише - lovech.cо

Все буде Україна