«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зоя Казанжи: Казала я вам: нові обличчя влади – це старі ж@пи регіоналів. Це ви ще список партії Слуга народу не бачили!

Припиніть дивуватися і кричати про лютий триндець. Це ви ще список партії Слуга народу не бачили!

 Попереду нас чекає багато чудового і веселого. Керівництво 95 кварталу працевлаштовано. В тому числі і той чувак, на якого новоспечений президент переоформив свою частку власності. Юриста Коломойського і персону, яка в уряді Азарова відповідала за протидію корупції, призначено главою АП. Генштаб очолив той, чия роль в Іловайській трагедії так до кінця і не з‘ясована. І це лише один день пройшов.

Казала я вам: нові обличчя влади – це старі жопи регіоналів. Жопи почали повертатися. Своє тягнеться до свого.

Показова реакція російських лібералів і мєрзкоі Скабєєвой – всі радіють, що у нас Зеленський. Зеленський пообіцяв референдум щодо прямих перемовин з Росією. В Росії теж весь непотріб через «референдум» узаконюють. Правда, у нас трабли з законом про референдум, ну то таке. Хто ж Зеленському заважатиме?

Цікаво спостерігати, як країна зачищається під одну олігархічну ОПГ. Під вдоволений вереск тих, хто увірував, що пацани прийшли до влади виключно для того, щоб знизити тарифи.

Слідкую за Коболєвим. Якщо йому запропонують підвищення, то це значить, що Коломойському роблять «вільну касу» у Нафтогазі.

Ну і, за законами жанру, Путін має відпустити трохи полонених. Щоб стимулювати голосування за Слугу народу на рівні 50 відсотків, до прикладу.

Спостерігаємо. А хто буде їхати звідси останнім – вимкніть, будь ласка, телевізор.

Zoya Kazanzhy
Все буде Україна