«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бгг. Про бумеранг. Запустили зірку в політ, а вона їм вернулася ударом прямо в голову. І думаю, далі буде веселіше).

Бгг. Про бумеранг. Запустили зірку в політ, а вона їм вернулася ударом прямо в голову. І думаю, далі буде веселіше).

“Складывается впечатление, что жури засудживает Марченко. Ничего удивительного — это политический заказ”.

Ролик з такими словами запропонував ютуб у вигляді реклами на ОФІЦІЙНОМУ ютуб-каналі проекту “Танці з зірками”. Тобто ви заходите на офіційний канал, вмикаєте відео, а вам одразу рубає правду-матку – журі в цьому проекті нечесне, бо виконує політичне замовлення”.

Бгг, думаю, менеджерам Плюсів і проекту. і журі примно таке про свій проект читати і ще на й СВОЄМУ ютубканалі в якості реклами. Ну шо, з”їли?

Думаю, не вельми приємно їм читати і коментарі про куплені смски за Марченко. коли при відверто найгіршому танці і відсутнотсі пластики вона отримує найбільеш смс. Та й по обличчю журі було видно, що вони трохи в шокові, що вилетіла учасниця, що значно краще танцює.

Хоча я вірю, що менеджмент не з доброї волі брали Марченко на Танці. Менеджмент прекрасно розумів, що чоловік для Оксани купить все і всіх і задовбуть вони всіх піаром і антипіаром.

Як купував Оксані колись іменні телевізійні проекти, зараз для участі в Танцях купив їй флешмоб “Оксана, танцуй”. потім тітушок, які кричали Аксана! Аксана! на презентації проекту, а під час останнього ефіру купив їй усі смски світу.

Так, коли непластична Оксана станцювала препогано і отримала нийнижчі бали журі (17 балів, в інших учасників було від 21 і вище), її врятували саме смки і в результаті – вилетіла Єфросініна, яка мала середню оцінку від журі. Єфросініна з трагічним обличчям на прощання побажала, щоб все-таки перемогла чесність)

Смски не просто врятували – Марченко з найгіршими танцювальними даними стала лідером голосувань! І Марченко – це не Комаров, який має реальних сотні тисяч фанів по Україні, які в минулому сезоні його нетанцювального рятували, поки він сам не пішов, розуміючи, що з його танцювальними даними півфінал – це перебор. .

Чи піде сама Оксана?) Чи чоловік просто припинить купувати смс? Але вигнання – це ж ганьба для королеви і куми путіна.

От трохи більша цитата з вірусної реклами, яку побачила , повторюся – на ОФІЦІЙНОМУ каналі проекту.

“Зрители неоднократно замечали — прекрасное выступление на танцполе и похвала судей еще не означает высоких оценок. Складывается впечатление, что жури засудживает Марченко. Ничего удивительного — это политический заказ. Это несмотря на то, что именно участие Оксаны Марченко дает шоу высокие рейтинги. В отличении от других звездных учасников, на протяжение всех ефиров пара Марчнеко ни разу не покидала тройку лидеров телепросмотров. “

Джерело

Все буде Україна