«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чоловік Ані Лорак вперше прокоментував розлучення: Мої нескінченні спогади про любов

Відома українська співачка, яка зараз виступає переважно в Росії, Ані Лорак розлучається з чоловіком бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Відомо, що він зрадив артистці. Очевидно, що Мурат сумує за родиною і важко переживає розлучення.

Скандально відомий бізнесмен опублікував відео з доньою на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram. До архівного відео Мурат Налчаджиоглу додав зворушливий підпис. "Сонік і Чебурашка. Мої нескінченні спогади про любов", - написав Налчаджиоглу.

У понеділок, 24 грудня, в Шевченківському районному суді Києва почався розгляд позову Ані Лорак про розлучення з Муратом Налчаджіоглу. Відомо, що на засіданні були присутні лише адвокати, які представляли інтереси зіркової пари. Розгляд справи розпочався з подачі адвокатів про проведення засідань у закритому режимі без допуску сторонніх осіб, у тому числі і преси.

Як відомо, нещодавно, чоловіка Лорак зловили на зраді в одному зі столичних караоке-барів. Турецький бізнесмен Мурат Налчаджіоглу розважався в компанії молодої брюнетки - він обіймав дівчину, щось шепотів їй на вухо, гладив внутрішню сторону її стегна. Журналісти вже дізналися ім'я "подруги" підприємця.

Пізніше з'явилася інформація, що співачка розлучається з чоловіком. Ані Лорак і Мурат прожили разом 9 років, також у них є спільна 7-річна донька. Про те, з ким залишиться дівчинка, невідомо. Вперше інформація, що співачка все ж вирішила розлучитися із чоловіком-зрадником, з'явилася у жовтні 2018 року.

Джерело

Все буде Україна