«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Концерту не буде: "Правий сектор" готує жорстку розправу над Потапом

"Правий сектор" домагається заборони виступу Потапа у Тернополі

Концерт популярного українського співака Потапа у Тернополі можуть зірвати учасники руху "Правий сектор". Цю інформацію повідомили представники "Правого сектору" у Facebook. У повідомленні націоналісти закликають українців продемонструвати своє невдоволення "російськомовним шлаком".

"Закликаємо всіх свідомих українців, представників культури, музикантів, прийти і продемонструвати, що нам не потрібен пострадянський, низькосортний, російськомовний шлак", - пишуть вони.

"Правий сектор" вважає, що виступ у Тернополі співака Потапа і групи Mozgi буде означати продовження "промосковськими послідовниками" "культурної експансії" під час війни на сході України.

"Не можна пробачати морально ганебного вчинку Потапа, а саме виступу в Росії з опущеними штанами. Саме в такому образі він представлявся українським співаком", - сказано у заяві.

На думку представників "Правого сектору" Тернопільщини, такі вчинки "підривають репутацію України та знищують вагомість такого терміну як народний артист України, а також нищать українську культуру і патріотичне середовище".

Як відомо, концерт Потапа та гурту Mozgi у Тернополі запланований на 8 червня.

Джерело

Все буде Україна