«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мало не довів до самогубства: Випуск "Міняю жінку" шокував українців (ВІДЕО)

І як вона живе з цим деспотом

Шостий випуск відомого телешоу "Міняю жінку" на каналі 1+1  збурив користовачів мережі, викликавши гострі дискусії, та боязнь за життя однієї з героїнь. Про це пише ресурс the lime.
У шоу, суть якого полягає в обмінні дружинами та матерями взяла участь пара з Луцька - Наталя і Павло.
Героїня Наталя зізналась, що чоловік її зраджує. Та на цьому все не закінчується, він виганяє на вулицю свою жінку з двома дітьми на руках.  Таке жорстоке відношення героїні було дуже важко пережити, й вона повідомила, що бажання закінчити життя самогубство уже спадало їй на думку.  
"Прокручувати в голові різні варіанти самогубства", - коментує Наталя.


Поведінка Павла  зчинила багато галасу у соцмережах, зокрема коментатори на YouTube-каналі 1 + 1 звертаються до Наталі з проханням забути про суїцид. Вони зазначають, що чоловік, який нелюдяно відноситься до неї та дітей, їй не потрібен. Найкращий вихід - піти від нього. 
"Наташа з Луцька! Іди від цієї тварюки", - б'ють на сполох користувачі мережі. Проте, переглянувши програму можна дійти висновку, що героїня Наташа змирилась і вирішила "терпіти чоловіка заради дітей".

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua" число жертв домашнього насильства в Україні просто жахає. Щороку все більше жінок страждає від рук своїх чоловіків, насильство поширюється і на невинних дітей.

Все буде Україна