«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Помер Йосип Кобзон: Від народного артиста СРСР до улюбленця бойовиків ОРДЛО

Артист був палким путіністом. Російський артист Йосип Кобзон, про смерть якого сьогодні повідомили росЗМІ, за життя був палким путіністом і часто відвідував окуповані терористами українські території.

 

Так, ще 2014 року Кобзон, говорячи про Євромайдан, відверто заявив, що ненавидить його. На думку артиста, всі, хто брав участь у Євромайдані, були зомбованими. - пише ТСН

Згодом співак виступив на території окупованих районів Донецької та Луганської областей, визнавши окупацію. Там Кобзон давав концерти і співав, зокрема, з ватажком терористичної "ДНР" Олександром Захарченком.

У серпні 2015-го одіозний Кобзон виступав у Луганську на День шахтаря. Більше того, він "доспівався" перед терористами до того, що його нагородили орденом шахтарської доблесті, який раніше вручали і ватажку "ДНР" Олександру Захарченку.

У грудні 2015-го Кобзон співав у цирку Донецька під наглядом бойовиків із автоматами.

Врешті, Кобзон дослужився до того, що президент РФ Володимир Путін нагородив Кобзона почесним званням "за особливі трудові заслуги".

Нагадаємо, що сьогодні росЗМІ повідомили про смерть Йосипа Кобзона. Співак помер у 80-річному віці. Останні декілька місяців артист провів у лікарні. Наприкінці липня артиста терміново госпіталізували. Однак тоді повідомлялося, що його стан не надто критичний. Згодом у російських ЗМІ з’явилася інформація, що Кобзон впав у кому. В останні дні його життя підтримували тільки апарати штучної вентиляції легень.

Проблеми зі здоров'ям у співака почалися в 2001 році. 2004 року у Кобзона було виявлене онкологічне захворювання, після чого йому зробили першу операцію. 2009 року йому була зроблена повторна операція.

Все буде Україна