«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Ми не просто їх підтримуємо морально, віддаємо їм душі і серця", - стало відомо про справжні плани Вакарчука на Україну

Все буде добре, у кожного з нас....

На одному із столичних фестивалів учасник "Євробачення-2017" Женя Галич видав фразу, після якої оператор ледь не впустив камеру від сміху: "Піду в президенти. А що, це зараз модно!". Жарти жартами, але чи не найбільше українці чекали на відповідь Святослава Вакарчука.

Концерт на НСК "Олімпійський" у Києві з нагоди Дня Незалежності повинен був все прояснити, але сталося зовсім навпаки. Чи пов'яже себе музикант із політикою знову та кому вірити у величезному потоці інформації?  

Скільки нас?

Чутки щодо ймовірного президентства Вакарчука підігрів нещодавній сингл "ОЕ". У ньому слухачам пропонувалося обрати між знаком питанням та оклику, тобто зробити висновки самотужки. Більшість запідозрили в такому жесті натяк на передвиборчу кампанію, помітивши мерч із характерними для бюлетеню написам. 

Та насправді ця композиція, як неодноразово пояснював фронтмен гурту, спроба черговий раз замислитися над вкрай важливими речами. "Скільки нас" – перегукується із проблемами міграції до Польщі (саме тому кількість працездатного населення скорочується), а також загальним прагненням допомогти тим, кого незаконно утримують в РФ.

Джерело

Все буде Україна