«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

MONATIK і Каменських готують унікальні номери для "Золотої жар-птиці"

Популярні українські виконавці MONATIK і NK (Настя Каменських) готують унікальні номери для виступу на національній музичній премії "Золота жар-птиця".

Організатори премії, яка відбудеться 19 травня в Києві, повідомили "Обозревателю", що не тільки визначать переможців у номінаціях, а й влаштують неймовірне та яскраве шоу.

Відзначимо, що переможців обиратимуть в 12 номінаціях, серед яких "співак року", "співачка року", "хіт року", "прорив року" та інші. MONATIK готує спеціальний номер для премії "Золота жар-птиця" і не приховує емоцій щодо відродження легендарної премії.

"Відродження такої легендарної премії, як "Золота жар-птиця" - це дуже важлива місія. Спасибі "Таврійським іграм" і телеканалу М2 за те, що поставили таку прекрасну мету і реалізували її. Виступати на сцені - це величезна відповідальність, а виступати на сцені поруч з легендарними особистостями музичної індустрії України - це ще більша відповідальність. Величезне спасибі за надану можливість", - говорить артист.

А Настя Каменських готує для премії особливий україномовний номер.

"Відродження премії "Золота жар-птиця" - дійсно важлива подія для музичної індустрії. Приємно усвідомлювати, що музична культура розвивається, індустрія рухається вперед. Я з великим задоволенням підтримаю премію та виконаю свою нову україномовну пісню "Тримай", - зізналася Каменських. Всі артисти, які виступлять на церемонії "Золота жар-птиця" - Alyosha, TAYANNA, NK | Настя Каменських, Христина Соловій, MONATIK, Олександр Пономарьов, "СКАЙ", "Без обмежень", TamerlanAlena, КADNAY, "Время и Стекло", Mozgi, Michelle Andrade, Ірина Федишин, The Hardkiss, Sonya Kay, Наталка Карпа - готують ексклюзивні шоу.

До їх підготовки залучені найбільш відомі професіонали в сфері організації шоу такого масштабу - режисери та художники-постановники, фахівці зі світлового, звукового супроводу. Конструкція та дизайн сцени, які поки тримаються в секреті, також обіцяють здивувати. Нагадаємо, що премія "Золота жар-птиця" відбудеться 19 травня о 18:00 в Національному палаці мистецтв "Україна".

Все буде Україна