«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Настя Каменських засвітила обручку на світському заході: фото

Українська співачка Настя Каменських стала переможцем премії "Співачка року" за версією Cosmopolitan Awards-2018. Під час нагородження щаслива артистка засвітила не тільки свою відзнаку, але й обручку. Відповідне фото з'явилось на Instagram-сторінці співачки. Настя Каменських з розплетеним хвилястим волоссям позувала перед камерою у світлому вбранні, щасливо посміхаючись із нагородою від глянцю.

Дуже дякую Сosmopolitan та моїм шанувальникам за те, що голосували за мене! Мені дуже приємно стати володаркою премії "Співачка року", – написала Настя Каменських.

Поки одні прихильники захоплено вітали улюблену артистку з перемогою, інші звернули увагу на її прикрасу. В очі користувачам мережі кинулась обручка, вбрана на праву руку.

"А це, бува, не обручка?", "О, Боже мій! Що це? Обручка?", "Це обручка у Насті?", "Потап ще зимою купив обручку для Настi в Tiffany, одразу пiсля Горбунова для Осадчої", – коментували прихильники зірки.

Настя Каменських підтвердила, що перстень на її руці – це справді обручка. Однак розсекречувати свого нареченого зірка поки не поспішає, відмовляючись називати навіть його ім'я. Відтак у мережі вже подейкують, що чоловіком Насті Каменських може стати її екс-колега Потап.

Варто зазначити, що цю обручку можна побачити і на інших фото співачки. Зокрема, на знімку з телеведучою Машою Єфросиніною Настя Каменських не приховує персня.

Все буде Україна