«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 повсякденних звичок, через які ми набираємо вагу

Ви давно не їсте фаст-фуд і солодке і регулярно займаєтеся спортом, але пара зайвих кілограмів як ніби прилипли. Мало хто здогадується, що звичні ритуали заважають вам скидати вагу.

Ось п’ять звичок, від яких пора відмовитися.

1. Ви занадто багато спите

Недолік сну викликає вироблення гормону кортизолу, що призводить до переїдання. Але занадто багато спати – теж не кращий варіант.

Згідно з дослідженням журналу PLOS One, регулярний сон тривалістю більше 10 годин призводить до збільшення індексу маси тіла. Недаремно лікарі радять спати саме 7-9 годин.

2. Ви збираєтеся в темряві

Прокинувшись, відразу відкрийте жалюзі або штори. Згідно з дослідженням журналу PLOS One, блакитні світлові хвилі від ранкового сонця допомагають організму прокинутися і запустити метаболізм. Навіть 20-30 хвилин ранкового світла достатньо, щоб вплинути на ІМТ.

3. Ви не заправляйте ліжко

Парадоксально, але це так. Дослідження американської Національної Асоціації Сну показало, що ви краще спите, якщо кожен день розстеляєте і застилаєте ліжко. А здоровий сон – найшвидший шлях до здорової ваги.

4. Ви забуваєте зважитися

Дослідники Корнельського університету довели, що щоденне зважування дозволяє успішніше скидати вагу. Кращий час, щоб зважитися, – це ранок: вимірювання будуть найбільш точними, так як в тілі буде менше води.

5. Ви мало снідаєте

Дослідники з університету Тель-Авіва стверджують, що вранці необхідно балувати себе смачною їжею. Сніданок з 600 калорій, що складається з пісного білка, вуглеводів і невеликої десерту, дозволить вам краще дотримуватися режиму харчування протягом всього дня.

Джерело

Все буде Україна